اخبار اسلایدی
فرصت‌های مطالعاتی به دانشجویان حوزه علوم شناختی اعطا می‌شود

ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی به دانشجویان دوره‌های دکتری تخصصی و دستیاران پزشکی فرصت‌های مطالعاتی اعطاء می‌کند.


به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی به منظور ارتقای دانش علوم شناختی و ترغیب محققان و متخصصان برای فعالیت در حوزه‌های علوم شناختی با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در نظر دارد در ششمین فراخوان خود، تعداد محدودی فرصت مطالعاتی شش ماهه به دانشجویان دکتری تخصصی و دستیاران پزشکی اعطا کند.

ششمین فراخوان فرصت‌های مطالعاتی دانشجویان دکتری و دستیاران پزشکی از 20 خرداد ماه سال جاری آغاز شده و علاقه‌مندان می‌توانند برای بهره‌مندی از این فرصت مطالعاتی با مطالعه آیین‌نامه فرصت‌های مطالعاتی دانشجویان و با مراجعه به سایت ستاد علوم شناختی به آدرس http://cogc.ir و انتخاب فرصت مطالعاتی، فرم طرح مقدماتی فرصت مطالعاتی را تکمیل و آن را حداکثر تا 20 تیر ماه 97 به همراه سایر مدارک بارگذاری کنند. ثبت نام در ششمین فراخوان فرصت‌های مطالعاتی دانشجویان تنها از طریق کارتابل شخصی و فقط در بازه زمانی یک ماهه (20خرداد تا 20 تیرماه) انجام می‌شود و تمدید نخواهد شد.

بر اساس این گزارش، این فرصت مطالعاتی، هزینه‌های سفر و اقامت دانشجویان را مطابق با آیین‌نامه‌ها برای اعطای بورسیه تحصیلی کوتاه‌مدت و بلندمدت، به منظور تکمیل طرح تحقیقاتی خود در یکی از مراکز تحقیقاتی برتر جهان تأمین خواهد کرد. در صورت تایید طرح مقدماتی ارائه شده درکمیته مشترک، ستاد فرصتی چند ماهه در اختیار دانشجویان جهت ارائه مدارک تکمیلی مرحله دوم بر طبق آیین‌نامه قرار خواهد داد. همچنین دانشجویانی از این فرصت مطالعاتی بهره‌مند خواهند شد که طرح مصوب آن‌ها درحوزه‌های مرتبط با اولویت‌های آموزشی و پژوهشی علوم و فناوری‌های شناختی ستاد باشد.

علاقه‌مندان با مراجعه به سایت ستاد و مطالعه آیین‌نامه اعطای فرصت مطالعاتی دانشجویان دکتری تخصصی و رزیدنتی می‌توانند اطلاعات لازم را کسب کنند و درصورت نیاز به آگاهی بیشتر، با آدرس پست الکترونیکی Education@cogc.ir تماس حاصل کنند.